Identyfikacja wizualna

W obecnych czasach identyfikacja wizualna to must-have każdej szanującej się marki. I tu nie chodzi wyłącznie o to, aby właściwie stworzona identyfikacja cieszyła oko Klienta, ale przede wszystkim by mogła być strategicznie wykorzystana w działaniach marketingowych.

I tak ciekawy projekt logo z szybko zapamiętywaną nazwą, przejrzysta i spójna szata graficzna na materiałach drukowanych, innowacyjne rozwiązanie na kartonik, jakim jest wizytówka i sukces gwarantowany.

A cel jest jeden – by Klient widząc billboard Twojej marki czy pijąc kawę z kubka oklejonego Twoim logo nie miał wątpliwości jaki brand za tym stoi. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej z uwzględnieniem materiałów do druku i online: logo, wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, pieczątki, banery…

Co oferujemy?

 • Pełna identyfikacja wizualna marki, począwszy od namingu brandu i sloganów reklamowych, po projekt materiałów na użytek online i offline,
 • Logo – otrzymujesz od nas 3 propozycje projektowe z doborem kolorów i fontu,
 • Typografia firmowa – określamy kroje czcionek,
 • Kolorystyka marki – wybieramy podstawowe i dopełnieniowe kolory reprezentujące daną firmę,
 • Materiały do druku – przygotowujemy projekty graficzne jako element brandingu: wizytówki, pieczątki, papier firmowy, ulotki i broszury, teczki ofertowe, koperty z nadrukiem, katalogi, szablony prezentacji multimedialnych, bannery outdoorowe, itd.,
 • Projekty graficzne online – wykonujemy materiały graficzne, które jako spójny element identyfikacji, będą reprezentować Twoją markę w świecie online: newslettery, banery kampanii Adwords, banery promocyjne e-commerce, e-katalogi, projekty 3d, itd.

WYZNACZAMY
TRENDY

PROJEKTUJEMY
PRZYSZŁOŚĆ

BUDUJEMY
MARKI

Logo

Obok nazwy, najistotniejsze przy tworzeniu tożsamości wizualnej firmy są jej znak graficzny i logotyp tworzące symbol firmowy. Logo, jako jeden z najważniejszych elementów brandingu ma za zadanie umocnić markę i przyciągnąć nowych Klientów. W tym celu tworzymy znak graficzny, który opowiada historię Twojej firmy i wyraża jej wartości.

Dzięki temu masz pewność, że Twoje nowe logo łączy: trafność, minimalizm, wyjątkowość i ponadczasowość. Jeśli natomiast posiadasz logo wymagające odświeżenia – i tu służymy pomocą. Inwestycja w refreshing przestarzałego logo, może zaważyć o Twoim sukcesie w perspektywie rozwoju, pamiętaj – czasy się zmieniają i oczekiwania Twoich Klientów również.

Wizytówki

Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić pierwsze wrażenie. Projekt wizytówki dopasowany do brandingu marki, pozwoli profesjonalnie przedstawić Twoją firmę. Pamiętaj! Te niepozorne, małe karteczki potrafią generować bardzo duże zyski! To ten element reprezentujący Twoją firmę, który Klienci i kontrahenci zachowują, na wypadek przyszłego kontaktu.

Nie stawiaj więc na gotowe szablony, które w żaden sposób Cię nie wyróżnią, a szybko zginą w gąszczu identycznych kartoników. Pozwól nam stworzyć projekt w pełni spójny z całą identyfikacją wizualną Twojego brandu – projekt, dzięki którego zyskasz w oczach odbiorców. Profesjonalna wizytówka to Twój klucz do sukcesu w świecie obecnej konkurencji

Specyfikacja projektu wizytówki

 • Projekt wizytówki zawiera:
 • projekt graficzny (1-stronny lub 2-stronny)
 • uzupełnienie projektu danymi Klienta
 • plik wektorowy – .ai (Adobe Illustrator) – na podstawie wskazanego wykrojnika drukarni, w której wizytówka będzie drukowana
 • dodatkowe pliki – .pdf i .tif

Papier i teczki firmowe

Dopełnieniem wydrukowanych wizytówek, są zachowane w spójności z całością papier firmowy i teczki. Wiele firm wciąż nie przywiązuje wagi do detali w formie odpowiednio zaprojektowanego papieru, i utrzymuje korespondencję wysyłkową bez właściwego nagłówka i stopki. Nawet nie wiedzą, ile tracą w odbiorze drugiej strony.

Czy w czasie spotkania z kontrahentem nie wolisz otrzymać kompletu materiałów w przemyślanie zaprojektowanym opakowaniu, jakim jest teczka firmowa? Czy pierwsza myśl jaka się pojawia wówczas to nie ten podziw opracowania detali do perfekcji, przekładający się na późniejszą współpracę? Dzięki właściwego projektowi takich materiałów jak papier i teczki firmowe, podkreślisz swój profesjonalizm.

Specyfikacja projektu papieru firmowego

 • Projekt papieru firmowego zawiera:
 • projekt graficzny
 • plik edytowalny – .doc i .docx
 • wizualizację projektu graficznego – .jpg
 • edytowalny plik graficzny – .psd (Adobe Photoshop)

Specyfikacja projektu teczki

 • Projekt teczki ofertowej zawiera:
 • projekt graficzny (1-stronny lub 2-stronny) w standardowym rozmiarze A4
 • uzupełnienie projektu danymi Klienta
 • plik wektorowy – .ai (Adobe Illustrator) – na podstawie wskazanego wykrojnika drukarni, w której teczka będzie drukowana
 • dodatkowe pliki – .pdf i .tif

Prezentacja, folder reklamowy i ulotka

Prezentacja multimedialna to nie tylko wrzucenie pełnej oferty do jednego kosza i piękne, samosprzedające się zdjęcia. To przede wszystkich strategiczne rozłożenie informacji, spójność przekazu i właściwa oprawa graficzna, charakterystyczna na Twojej marki. I to właśnie pozostaw nam. Głównym celem tworzonych szablonów prezentacji i multimedialnych ofert jest ich prosprzedażowa rola.

Przygotowujemy nie tylko prezentacje z ofertą firmy, ale projektujemy również szablony raportów dla kontrahentów i sponsorów, zapewniamy graficzną otoczkę e-booków i tworzymy wszelkie foldery, ulotki i katalogi będące idealnym dopełnieniem targów branżowych. Postaw więc na elementy identyfikacji wizualnej, które dumnie będziesz prezentował.

Specyfikacja prezentacji multimedialnej

 • Projekt prezentacji multimedialnej zawiera:
 • projekt graficzny każde slajdu
 • uzupełnienie projektu treściami od Klienta
 • plik edytowalny – .ai (Adobe Illustrator)
 • dodatkowy plik – .pdf

Specyfikacja folderu reklamowego

 • Projekt folderu / katalogu reklamowego zawiera:
 • projekt graficzny (ilość stron i rozmiar wskazany przez Klienta)
 • uzupełnienie projektu treściami od Klienta
 • plik wektorowy – .ai (Adobe Illustrator) – na podstawie wskazanego wykrojnika drukarni, w której folder / katalog będzie drukowany
 • dodatkowe pliki – .pdf i .tif

Specyfikacja ulotki

 • Projekt ulotki zawiera:
 • projekt graficzny (ilość stron i rozmiar wskazany przez Klienta)
 • uzupełnienie projektu treściami od Klienta
 • plik edytowalny – .psd (Adobe Photoshop) – na podstawie wskazanego wykrojnika drukarni, w której ulotka będzie drukowany
 • dodatkowe pliki – .pdf i .tif

Pozostałe materiały

W identyfikacji wizualnej podstawową zasadą jest konsekwencja w przekazie i dotyczy ona zarówno materiałów do druku, jak i tych reprezentujących markę online. Oferujemy również indywidualne projekty newsletterów utrzymane w klimacie dotychczasowej szaty graficznej brandu. Zajmujemy się także projektowaniem prosprzedażowych bannerów do kampanii Adwordsowych, przygotowując 12 najpopularniejszych rozmiarowo grafik w jednym komplecie.

Jeśli natomiast planujesz wydarzenie promocyjne i potrzebujesz gadgetów oflagowanych logo Twojej marki – i takie projekty wykonujemy. Oferujemy grawer na długopisach, kubkach, wizytowniku i innych produktach reklamowych.

Zrealizowane projekty

5 cech dobrej
identyfikacji wizualnej

identyfikacja-znacznik-1

Spójność

Każdy element identyfikacji wizualnej powinien prezentować te same wartości i nieść za sobą jednakowy przekaz. Jednym słowem projekt logo i wdrożona na materiałach szata graficzna nie powinna odbiegać kolorem i nurtem. W przeciwnym razie zaburzy odbiór marki.

identyfikacja-znacznik-2

Czytelność

Projektując identyfikację wizualną warto postawić na minimalizm. Czasu przepychu już minęły. Naszym zadaniem jest stworzenie strategii wizualnej cechującą się przejrzystością i pozwalającą na łatwy odbiór wśród potencjalnych Klientów i kontrahentów.

identyfikacja-znacznik-3

Unikalność

Jeśli porównujesz się z konkurencją i poszukujesz wartości do danej to właśnie identyfikacja wizualna może takową pełnić. Dzięki indywidualnych i unikalnym projektom masz pewność niepowtarzalności komunikatów wizualnych, a tym samym lepszą zapamiętywalność wśród odbiorców.

identyfikacja-znacznik-4

Skojarzenia

Tworząc identyfikację wizualną warto postawić na przewodnie znaki graficzne, które symbolicznie znajdą połączenie z marką. Dzięki temu szybciej wpadną w pamięć odbiorców i będą godnie reprezentować brand zarówno na rynku online jak i offline.

Prostota

Nierzadko najprostsze rozwiązania są najlepsze. I w przypadku projektowania identyfikacji wizualnej zasada ta znajduje swoje zastosowanie. Postaw na pomysł i idee aniżeli długą historię stojącą za brandingiem. Pamiętaj – przekaz musi trafić do wszystkich, nie tylko wtajemniczonych.

Jak to działa?

Współpraca krok po kroku

 • 1

  Zapytanie ofertowe

  Zgłaszasz chęć współpracy drogą mejlową lub poprzez formularz kontaktowy oraz przesyłasz nam podstawowe informacji dotyczące zlecanego projektu. W przypadku projektu logo zawsze prosimy o odesłanie wypełnionego briefu.

 • 2

  Projektowanie wstępnych wersji

  Przystępujemy do prac projektowych i dostarczamy Ci gotowe propozycję drogą mailową. Przy zleceniu logo – otrzymujesz 3 oddzielne wersję do wyboru lub późniejszych poprawek.

 • 3

  Dopracowanie

  Ostatni krok to dopracowanie szczegółów i naniesienie otrzymanych od Ciebie uwag. Jeśli takowych nie zgłosiłeś, po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu, przystępujemy od razu do następnego kroku.

 • 4

  Przygotowanie plików

  Po wyborze określonego projektu logo, tworzymy pozostałe wersje: na białym i ciemnym tle, o użytku online i offline. Jeśli natomiast zlecenie dotyczyło projektu drukowanego, przygotowujemy pliki do druku dostarczając Ci również edytowalne pliki do późniejszych samodzielnych zmian.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Logo, wizytówki, identyfikacja wizualna

728 478 737

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.