Dane kontaktowe:

Strony WWW i wdrożenia

728 478 737

Grafiki, wydruki, szkolenia i social media

669 521 529

biuro@sha.agency

Dane firmy:

Stonehenge Agency
Grzegorz Wojciechowski
Będkowo 19/1
55-100 Trzebnica
NIP: 9151 766 785
Deutsche Bank:
14 1910 1048 2412 5354 1387 0001

Siedziba i adres do koresponddencji:

Stonehenge Agency
ul. Wilanowska 75/20
51-206 Wrocław

Dodatkowe informacje:

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00

Możliwe spotkania:
Wrocław, Trzebnica oraz okolice

Nie krępuj się napisz do nas

U nas wycena zlecenia zawsze bezpłatna

Możesz być spokojny. Każdej wyceny dokonujemy w sposób indywidualny i przyjazny. Nasi klienci to zarówno duże korporacje, małe firmy, jak i osoby prywatne, w związku z czym, budżet jest kwestią zależną od Twoich oczekiwań i możliwości. Twoje zadowolenie i rekomendacje są dla nas priorytetem!

*

*Formularz ten został stworzony tylko i wyłącznie w celu ułatwienia Państwu złożenia zapytania ofertowego. Stonehenge Agency skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu maksymalnie 24 godz. Wszelkie informacje wysłane poprzez formularz, są wyłącznie do wiadomości firmy Stonehenge Agency, i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Tworzymy firmę, z którą sami chcielibyśmy robić interesy

Ludzie którzy tutaj pracują są kreatywni ambitni a przede wszystkim zmotywowani, ponieważ każdy z nas robi to w życiu co lubi.Dzięki temu każdy dzień w pracy to dla nas podróż do innej rzeczywistości, rzeczywistości którą my kreujemy. Wyzbywamy się ducha korporacyjnego i liczy się dla nas kontakt oraz rozmowa z klientem.

Znajdujesz się w innym miejscu?

Dla nas to żaden problem, mamy zaimplementowany specjalny system oraz odpowiednie procedury które pozwalają nam skutecznie współpracować z osobami z innej części świata. Nie straszne nam są odległości, pracowaliśmy skutecznie nawet z firmą znajdującą się w Chinach. Współpracując z nami masz gwarancję że będziesz zadowolony z naszej pracy.

Każdy klient dostaje specjalny system przygotowany do zażądania projektami, w którym widać aktualne postępy prac. Łatwa komunikacja, brak tysięcy mailów, wszystko w jednym miejscu.

Doświadczony zespół pomagający współtworzyć twoją wizję. Zawsze możesz liczyć na naszą kreatywność oraz szybką realizację projektu.

Nielimitowana ilość poprawek w twoim projekcie, do pełnego twojego zadowolenia oraz brak dodatkowych z tym kosztów.