PROJEKTOWANIE

SKUTECZNEGO LOGO

Stworzymy dla Ciebie ponadczasowe logo

Pozwól, aby profesjonaliści w dziedzinie marketingu stworzyli dla Ciebie projekt dojrzałego LOGO, które w godny sposób będzie reprezentować Twoją firmę wszędzie, gdzie tylko się pojawi.

Jakie cechy powinno mieć dobre logo?

Trafność

Logo powinno trafnie oddawać przedmiot/podmiot, jaki reprezentuje i zapadać w pamięć od pierwszego wejrzenia. Za drugim klient powinien mieć wrażenie, że gdzieś już je widział. Nawet jeśli widział je kątem oka.

Minimalizm

Uproszczenie zwiększa czytelność. Logo powinno być na tyle proste, aby można je było wykorzystać na każdej powierzchni – od stopki na papierze firmowym, po druk wielkoformatowy i bilboardy. Nigdy nie wiesz, jak bardzo rozwinie się Twoja firma.

Wyjątkowość

Logo powinno pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji jedną istotną cechą. Zbyt skomplikowane logo staje się nieczytelne.

Ponadczasowość

Logo powinno być zaprojektowane tak, abyś nie musiał go zmieniać wraz ze zmieniającymi się trendami. Dobre logo potrafi przetrwać dziesięciolecia, stając się największym atutem marki, jaką reprezentuje.

Dlaczego idealne LOGO jest tak istotne?

Już za chwilę Twoje LOGO będzie oglądane przez tysiące osób na stronie internetowej, na banerach i wizytówkach. Każdy będzie chciał je ocenić i zaszufladkować.

Nie pozwól, aby ktoś wsadził je do złej szuflady.

Gdy nie ma Cię w pobliżu, to właśnie LOGO reprezentuje Twoją markę i opowiada historię Twojej firmy.

LOGO to nieodłączny partner w biznesie. Powinno pracować tak ciężko, jak Ty pracujesz każdego dnia na rozwój i wizerunek swojej marki.

Tworzymy firmę z którą sami chcielibyśmy robić interesy

Jesteśmy profesjonalistami. Zaufaj nam, a my przygotujemy LOGO, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania; łatwe do zapamiętania, stanowiące odzwierciedlenie profilu firmy, którą reprezentuje. Zachwyć swoich klientów, przedstawiając ideologię LOGO na spotkaniu, które dla Ciebie przygotujemy.

Dlaczego branding LOGO jest tak ważny?

Ponieważ wybieramy wszystko na podstawie postrzeganej, a nie rzeczywistej wartości. Realizując odpowiedną politykę w brandingu, możemy zwiększać wartość marki samym jej wizerunkiem.

Przykładem może być polityk lub biznesmen, który jeździ Lexusem. Dlaczego nie jeździ Fiatem, skoro Fiat jest tańszy, bardziej ekonomiczny, co roku dostaje nagrody za nowe technologie? Ponieważ tak działa branding firmy Lexus, mający kojarzyć markę z produktami z najwyższej półki, z luksusem.

Agencja Reklamowa buduje wartość firmy. Do Ciebie należy decyzja, do jakich Klientów chcesz dotrzeć. My zajmiemy się resztą.

Co otrzymasz od nas?

Współpracując z nami masz pewność, że wyjdziesz zadowolony i wrócisz do nas po więcej.Stworzymy spójny wizerunek Twojej firmy w każdym jego elemencie.

LOGO

Logo, które będzie godnie i dojrzale reprezentowało Twoja firmę.
Znak graficzny, który opowie historię Twojej firmy i wyrazi jej wartości.
Logo, które umocni jej markę oraz przyciągnie nowych Klientów.
Logo, które pokochasz!

PROJEKT WIZYTÓWEK

Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić pierwsze wrażenie. Projekt wizytówki dopasowany do brandingu marki, pozwoli profesjonalnie przedstawić Twoją firmę. Pamiętaj! Te niepozorne, małe karteczki potrafią generować bardzo duże zyski!

STRONĘ INTERNETOWĄ

Strona internetowa to obecnie najistotniejsza wizytówka firmy, która pozwala generować największe dochody. Zaprojektujemy stronę internetową, którą będziesz mógł się chwalić, gdziekolwiek będziesz.

PAPIER FIRMOWY

Spójny design świadczy o profesjonalizmie i dojrzałości firmy. Zaprojektujemy dla Ciebie papier firmowy, który będzie wyróżniał się w stercie niewidocznych kartek.

GADŻETY REKLAMOWE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Masz jakieś specjalne życzenia? Wykonamy wszystkie! Grawer na długopisie, bilboard reklamowy, a nawet wizytownik z wygrawerowanym logo Twojej marki.

GWARANCJĘ

Jesteś dla nas najważniejszym klientem.
Zrobimy wszystko, abyś był usatysfakcjonowany w 100%.

Jeśli w świecie komunikacji króluje obraz,
to esencja obrazu – LOGO – jest klejnotem w jego koronie

Paul Rand

znany również jako „Papa LOGO”, amerykański grafik, który zaprojektował m.in.
logo firmy American Broadcasting Company, IBM, NeXT, UPS, czy Westinghouse.

ZAINTERESOWANY?
Czas to pieniądz, zatem nie czekaj i zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.