Pozycjonowanie
stron www

Pozycjonowanie stron internetowych nie bez powodu zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Inteligentna i dobrze przemyślana strategia SEO zwiększy ruch na Twojej stronie i poprawi jej widoczność w sieci, co z kolei przełoży się na liczbę pozyskanych zapytań oraz potencjalnych Klientów.

Inwestycja w kampanię SEO jest niezbędna, jeśli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją. Nieważne czy prowadzisz firmę z sektora e-commerce, spa czy salon kosmetyczny, Klienci nie skorzystają z Twoich usług jeśli nie dowiedzą się o Twoim istnieniu.

seo-analyse

Dlaczego Stonehenge Agency

Usługi SEO z dedykowanym opiekunem

Eksperci i wieloletni praktycy w branży, nastawieni na efekt i rozwój

Pozycjonowanie na jasnych warunkach

Umowa na czas nieokreślony, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia, jasne zasady

Dedykowane rozwiązania w pozycjonowaniu

Kompleksowe rozwiązania szyte na miarę, w dziedzinie marketingu online

Bezpieczeństwo w SEO

Bezpieczne działania, zgodne z zasadami Google, uznawane przez Google za naturalne

Pozycjonowanie stron – oferta

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Oferta SEO od Stonehenge Agency

W skład naszych działań wchodzą:

 • Dokładna analiza słów kluczowych i wyłonienie fraz, które mają największy potencjał budowy ruchu i sprzedaży w danej branży.
 • Przygotowanie audytu SEO zawierającego opis niezbędnych zmian, które należy wprowadzić w celu osiągnięcia zamierzonych efektów SEO.
 • Pozyskiwanie wartościowych odnośników (link building) pochodzących ze zróżnicowanych źródeł.

Jak to działa?

Współpraca krok po kroku

 • 1

  Zapytanie ofertowe i brief

  Zgłaszasz chęć współpracy drogą mejlową lub poprzez formularz kontaktowy. Otrzymujesz od nas brief, dzięki któremu zdobywamy podstawowe informacje dotyczące serwisu, który chcesz promować w sieci, a także poznajemy Twoje produkty lub usługi.

 • 2

  Wstępna analiza słów kluczowych i przesłanie dedykowanej oferty

  Weryfikujemy Twoje zgłoszenie. Przeprowadzamy wstępną analizę słów kluczowych i wybieramy te, które w naszej opinii będą najbardziej efektywne oraz przygotowujemy szczegółową ofertę.

 • 3

  Akceptacja oferty, podpisanie umowy, dostępy

  Akceptujesz naszą propozycję, wysyłamy Ci umowę mejlem, a Ty odsyłasz nam podpisany skan dokumentu. Oryginał dostarczamy drogą pocztową. Następnie uzyskujemy od Ciebie dostęp to panelu strony lub sklepu, podpinasz nas do konta Google Analytics i Google Search Console.

 • 4

  Audyt i działanie

  Następnie analizujemy serwis, przygotowujemy audyt SEO - otrzymujesz listę zaleceń optymalizacyjnych, zakładamy lub optymalizujemy wizytówkę Google Moja Firma, tworzymy schemat architektury treści i linkowania wewnętrznego, rozpoczynamy kampanię pozyskiwania linków.

 • 5

  Miesięczny raport działań

  Co miesiąc otrzymujesz od nas raport pozycji wraz z podsumowaniem dotychczasowych działań oraz osiągniętych efektów.


Wycena pozycjonowania

Wycena pozycjonowania jest zależna od wielu czynników, takich jak wielkość serwisu, ilość i konkurencyjność wybranych słów kluczowych oraz branży.

Rozliczamy się w oparciu o abonament.

Stonehenge Agency - agencja interaktywna

Pozycjonowanie SEO

Czym jest SEO w Twoim sklepie internetowym czy na Twojej www? To nic innego, jak skuteczne zwiększenie widoczności Twojej strony w Internecie. Nie wiesz jak to zrobić? Nie martw się, my wiemy!

Od lat zajmujemy się optymalizacją stron www pod kątem SEO. Dzięki takim działaniom Twój biznes rośnie, zdobywa nowych Klientów, procesy zakupowe szybciej się realizują. SEO jest usługą, której nie można pominąć posiadając własny biznes. Daj się poznać swoim potencjalnym Klientom.

Jesteśmy praktykami SEO, mocno nastawionymi na efekty. Działamy zgodnie ze sztuką i wytycznymi Google, dzięki czemu nasze czynności są naturalne. Bardzo dokładnie analizujemy segment rynku, w którym chcesz się poruszać. Badamy słowa kluczowe, wyłaniamy frazy, które wygenerują ruch na stronie oraz pozyskujemy wartościowe odnośniki ze zróżnicowanych źródeł, przyciągające potencjalnych Klientów.

Skąd masz wiedzieć, czy to zadziała? Przygotujemy dla Ciebie audyt zawierający nasze sugestie dotyczące niezbędnych zmian na stronie internetowej, które warto wprowadzić. Co miesiąc otrzymasz raport z naszych działań wraz z podsumowaniem, więc dokładnie widzisz efekty.

Tak jak Tobie, zależy nam, aby Twoja firma rozwinęła skrzydła.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

669 521 529

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.