POZYCJONOWANIE STRON WWW

Pozycjonowanie stron internetowych nie bez powodu zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Inteligentna i dobrze przemyślana strategia SEO zwiększy ruch na Twojej stronie i poprawi jej widoczność w sieci, co
z kolei przełoży się na liczbę pozyskanych zapytań oraz potencjalnych Klientów.

Inwestycja w kampanię SEO jest niezbędna, jeśli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją. Nieważne czy prowadzisz firmę z sektora e-commerce, spa czy salon kosmetyczny, Klienci nie skorzystają z Twoich usług jeśli nie dowiedzą się o Twoim istnieniu.
Pozycjonowanie SEO

Dlaczego Stonehenge Agency?

icon

Grunt to doświadczenie

Grunt to doświadczenie

Eksperci i wieloletni praktycy w branży, nastawieni na efekt i rozwój
icon

Jasne warunki współpracy

Jasne warunki współpracy

Umowa na czas nieokreślony, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia, klarowne zasady
icon

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Działania zgodne z zasadami Google, uznawane przez Google za naturalne

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

W skład naszych działań wchodzą:

  • Dokładna analiza słów kluczowych i wyłonienie fraz, które mają największy potencjał budowy ruchu i sprzedaży w danej branży.
  • Przygotowanie audytu SEO zawierającego opis niezbędnych zmian, które należy wprowadzić w celu osiągnięcia zamierzonych efektów SEO.
  • Pozyskiwanie wartościowych odnośników (link building) pochodzących ze zróżnicowanych źródeł.
Wdrożenia

Interesuje Cię wycena pozycjonowania?

Wycena pozycjonowania jest zależna od wielu czynników, takich jak wielkość serwisu, ilość
i konkurencyjność wybranych słów kluczowych oraz branży. Rozliczamy się w oparciu o abonament.
1

Zapytanie ofertowe, brief i analiza potrzeb

Zapytanie ofertowe, brief i analiza potrzeb

Zgłaszasz chęć współpracy drogą mejlową lub poprzez formularz kontaktowy. Otrzymujesz od nas brief, dzięki któremu zdobywamy podstawowe informacje dotyczące serwisu, który chcesz promować w sieci, a także poznajemy Twoje produkty lub usługi.
2

Wstępna analiza słów kluczowych i przesłanie dedykowanej oferty

Wstępna analiza słów kluczowych i przesłanie dedykowanej oferty

Weryfikujemy Twoje zgłoszenie.
Przeprowadzamy wstępną analizę słów kluczowych i wybieramy te, które w naszej opinii będą najbardziej efektywne oraz przygotowujemy szczegółową ofertę.
3

Akceptacja oferty, podpisanie umowy, dostępy

Akceptacja oferty, podpisanie umowy, dostępy

Akceptujesz naszą propozycję, wysyłamy Ci umowę mejlem, a Ty odsyłasz nam podpisany skan dokumentu. Oryginał dostarczamy drogą pocztową. Następnie uzyskujemy od Ciebie dostęp to panelu strony lub sklepu, do konta Google Analytics i Search Console.
4

Audyt i działanie

Audyt i działanie

Następnie analizujemy serwis, przygotowujemy audyt SEO.

Otrzymujesz listę zaleceń optymalizacyjnych, zakładamy lub optymalizujemy wizytówkę Google Moja Firma, tworzymy schemat architektury treści i linkowania wewnętrznego, rozpoczynamy kampanię pozyskiwania linków.

POZYCJONOWANIE I SEO

Czym jest SEO w Twoim sklepie internetowym czy na Twojej www? To nic innego, jak skuteczne zwiększenie widoczności Twojej strony w Internecie. Nie wiesz jak to zrobić? Nie martw się, my wiemy!

Od lat zajmujemy się optymalizacją stron www pod kątem SEO. Dzięki takim działaniom Twój biznes rośnie, zdobywa nowych Klientów, procesy zakupowe szybciej się realizują. SEO jest usługą, której nie można pominąć posiadając własny biznes. Daj się poznać swoim potencjalnym Klientom.

Jesteśmy praktykami SEO, mocno nastawionymi na efekty. Działamy zgodnie ze sztuką i wytycznymi Google, dzięki czemu nasze czynności są naturalne. Bardzo dokładnie analizujemy segment rynku, w którym chcesz się poruszać. Badamy słowa kluczowe, wyłaniamy frazy, które wygenerują ruch na stronie oraz pozyskujemy wartościowe odnośniki ze zróżnicowanych źródeł, przyciągające potencjalnych Klientów.

Skąd masz wiedzieć, czy to zadziała? Przygotujemy dla Ciebie audyt zawierający nasze sugestie dotyczące niezbędnych zmian na stronie internetowej, które warto wprowadzić. Co miesiąc otrzymasz raport z naszych działań wraz z podsumowaniem, więc dokładnie widzisz efekty.

Tak jak Tobie, zależy nam, aby Twoja firma rozwinęła skrzydła.