Klient

Beyond Poland Events

Kategoria

Strony internetowe www

Eventowa marka – Beyond Poland Events

Marka Beyond Poland Events to firma eventowa, której klientem docelowym jest przedsiębiorstwo zagraniczne bądź osoba fizyczna z innego kraju, chcąca zorganizować przyjęcie na terenie Polski.

Bywa tak, że cudzoziemcy, zarządzający firmą, mają trudność w znalezieniu odpowiedniego miejsca na event dla swojego biznesu. Uroczystości firmowych jest wiele: począwszy od imprez integracyjnych dla pracowników, poprzez branżowe konferencje, koktajle dla klientów, skończywszy na gali rozdania nagród lub jubileuszy marki.

Wtedy do akcji wkracza zespół Beyond Poland Events, pokazujący, że Polska to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia każdej rangi. Nasz kraj obfituje w urocze miejsca, idealne pod event – mogą być to zamki i pałace, ekskluzywne hotele czy góralskie chaty – możliwości jest wiele a dla Beyond Poland Events nie ma rzeczy niemożliwych.

Rokrocznie w Polsce odbywa się bardzo wiele ślubów mieszanych. Często pary mają kłopot z organizacją ślubu i wesela dla wielojęzycznych gości. Szukają również odpowiedniego miejsca na ślub, który zazwyczaj odprawiany jest w dwóch religiach. Przyjęcie weselne w kulturze i zwyczajach innych niż polskie, też dla wielu bywa wyzwaniem. Beyond Poland Event na te problemy również ma gotowe rozwiązania: bazę miejsc, które profesjonalnie zorganizują wielonarodowościowy ślub i wesele.

Stonehenge Agency dla Beyond Poland Events – nasza współpraca

Agencja Stonehenge otrzymała zlecenie na zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej kierowanej do cudzoziemców – w całości powstała strona w języku angielskim.

Logo zostało nam dostarczone przez Klienta, więc www musiało być wizualnie dopasowane do wcześniejszej identyfikacji wizualnej. Strona oparła się na kolorach czarnym i bordowym. Uzupełniliśmy stronę o kolor biały, który jest przejrzysty, nowoczesny i czytelniejszy; kojarzy się również z przyjęciami, nie tylko weselnymi.

Pomysłem naszego Klienta było zastosowanie slidera, czyli przesuwających się zdjęć, jako głównej grafiki. Zdjęcia te, według jego wymagań, uzyskały efekt matrycy, czyli nasuwają skojarzenie wyświetlania na ekranie telewizyjnym.