Klient

Docieplajdom.pl

Kategoria

Sklepy internetowe IdoSell (IAI), Identyfikacja Wizualna, E-commerce

Docieplaj Dom – sklep z materiałami ociepleniowymi

DocieplajDom.pl to sklep internetowy z systemami dociepleń: styropianami, tynkami, kominami, wełną mineralną oraz chemię budowlaną. Produkty, jakie oferuje marka, pochodzą od znanych producentów: Ceresit, RockWool, Isover, Arsanit, ActivBud, Swisspor, TermoOrganika, Ursa, Yetico, Magnetic czy Atlas. Jest to sklep specjalistyczny, oferta kierowana jest do firm budowlanych oraz klientów indywidualnych, zajmujących się budową własnego domu.

Znaczącym elementem, który wprowadziliśmy, są artykuły eksperckie, umieszczane na blogu. Mówią między innymi o sposobach izolacji domu, radzą, który styropian wybrać do ocieplenia lub oraz czy spełni wymagania akustyczne mieszkańców. Statystyki pokazują, że jest to pożądana forma komunikacji w sklepach branżowych.

Stonehenge Agency dla Docieplaj Dom – nasza współpraca

Sklep online oparty został o platformę IAI-shop i rozwiązanie sklepowe IdoSell.

Stworzyliśmy rozbudowane konto klienta, gdzie poza rejestracją, można prześledzić historię zamówień, dodać produkty do ulubionych i obserwowanych oraz aktywować system rabatowy.

Logo, które wykonaliśmy, to schematyczny dach domu wpisany w kwadrat. Wykorzystane przez nas barwy to żywa czerwień, biel i czerń. Dzięki użytym kontrastom, sklep jest czytelny, produkty są dobrze wyeksponowane i zachęcające do dokonywania transakcji.

Agencja Stonehenge Agency wspiera DocieplajDom.pl w kampaniach Google Ads, SEO oraz Social Mediach: Facebook oraz Twitter. Zakres naszych usług obejmuje aktywne prowadzenie fanpage na Facebooku, gdzie celem jest rozpoznawalność marki.

Dla naszego Klienta obsługujemy portal zakupowy Allegro z produktami budowlanymi.

DocieplajDom.pl został uzupełniony o zapis do Newslettera oraz szybki formularz kontaktowy.