Klient

Find My Cab

Kategoria

Strony internetowe www, Logo, Identyfikacja wizualna

Find My Cab Ltd z siedzibą w Ely

Find My Cab to coś więcej niż taksówka. To transport dla wymagających Klientów, gdzie dbałość o szczegóły każdej mili, jest niezwykle ważna. Dlaczego mili? Ponieważ Find My Cab działa na obszarze Ely i Cambridgeshire w Wielkiej Brytanii. Marka ta może się pochwalić już kilkuletnim doświadczeniem w komfortowym i bezpiecznym przewożeniu podróżnych.

Flota, którą proponuje Find My Cab, to kilka samochodów w zróżnicowanych standardach:

  • Można zamówić klasyczną taksówk pod wskazany adres, która dowiezie nas w miejsce docelowe w bardzo atrakcyjnej cenie;
  • Można również poprosić o precyzyjny czasowo transfer na lotnisko oraz z powrotem, do wybranej lokalizacji.
  • Częstym zamówieniem Find My Cab są transporty weselne, zarówno dla gości, dla których można zamówić 8 osobowy samochód, jak i dla Pary Młodej, która na ten cel wybiera przepięknego, luksusowego Jaguara.
  • A jeżeli marzy Ci się dłuższa podróż, dla Find My Cab nie ma żadnego kłopotu – w komfortowych warunkach dowiezie Cię w miejsce docelowe.

Stonehenge Agency dla Find My Cab Ltd – nasza współpraca

Nasza agencja interaktywna Stonehenge Agency dla Find My Cab wykonała redesign strony internetowej. W przypadku odświeżania wizerunku firmy, po upływie kilku lat w branży taksówkarskiej, należało być ostrożnym w dobieraniu nowych rozwiązań. Ważna jest responsywność strony, ponieważ często transport zamawia się z urządzenia mobilnego.

Marka Find My Cab ma swoich stałych, wiernych podróżujących, dlatego niewskazana byłaby całkowita zmiana wizerunku firmy. Z tego tytułu, otrzymując zlecenie na nowe logo, posłużyliśmy się kolorami z branży taksówkarskiej, czyli żółtym i czarnym – postawiliśmy na rozpoznawalność nie tyle marki, co usługi.

Czy wiecie skąd się wzięły żółte taksówki? Oczywiście z Nowego Jorku, z Manhattanu, ale dlaczego żółte? Otóż podobno był to ulubiony kolor żony szefa departamentu transportu publicznego. Na początku XX wieku faktycznie większość samochodów świadczących usługi taksówkarskie miała kolor żółty (ponad 700 aut), ale z czasem zaczęły pojawiać się auta czarne lub zielono-czerwone i przestały posiadać licencję. Aby zapobiec bałaganowi i łamaniu prawa, miasto wprowadziło nakaz wyróżniającego się z powodzi aut koloru żółtego dla taksówek oraz specjalnego medalionu z przodu auta, dla lepszej rozpoznawalności tego typu przewozów. Ta historia zainspirowała inne kraje, w których część taksówek ma kolor żółty.

Prace Stonhenge Agency skupiły się również na wypozycjonowaniu www FindMyCab oraz przeprowadzaniu dla marki kampanii Google Ads.