Klient

Interior Design Zone

Kategoria

Strony internetowe www

Interior Design Zone – z pasji do projektowania

Interior Design Zone powstało na zlecenie projektantki wnętrz, która zapragnęła stworzyć w sieci miejsce zrzeszające pracowników jej branży, podwykonawców oraz potencjalnych Klientów.

Przestrzeń internetowa, którą zaplanowaliśmy, ma być miejscem pomocnym architektom wnętrz: służącym wymianie doświadczeń, polecaniom sprawdzonych narzędzi, prezentacją swoich osiągnięć ale także strefą, gdzie będzie można się szkolić i uczyć od najlepszych. W tym miejscu będzie można również zdobyć zlecenie lub wystawić swoje usługi.

Firmy działające w branży wykończeni i wyposażenia wnętrz, mają okazję się zaprezentować i podjąć rozmowy oraz negocjacje. Jest to niesamowite uproszczenie kontaktów, ponieważ wszystkie interakcje dzieją się w jednej przestrzeni online.

Stonehenge Agency dla Interior Design Zone – nasza współpraca

Ważnym elementem strony jest również Strefa Szkoleniowa – miejsce, gdzie umieszczane będą szkolenia online, ale przede wszystkim będzie to przestrzeń do wymiany informacji na temat prowadzonych warsztatów branżowych. Stworzyliśmy też tutaj bazę pomocy dla architektów, takich jak biblioteka brył 3D, faktur czy tekstur do pobrania.

W naszych głowach zrodziła się cała koncepcja architektonicznego Zone.

Wykonaliśmy dla naszej Klientki logo typograficzne, nie zawierające sygnetu. Tego typu logo jest bardzo czytelne i przejrzyste.

Cały wygląd strony ma nowoczesne ujęcie. Króluje w nim wzór marmuru, przywodzący na myśl dostojność i ekskluzywność przestrzeni oraz dizajnerskie meble i wnętrza. Dominującymi kolorami są biel i czerń, z kolorowymi akcentami dodatków.

Nie mogło również zabraknąć sklepu online. Umożliwia on pobieranie plików, zakup produktów fizycznych i online, takich jak projekty, szkolenia, próbniki kolorów oraz substytucje – do tego celu wdrożyliśmy system do subskrypcji.

Wykonaliśmy integrację www z social media: z Facebook i LinkedIn, na które stworzyliśmy cover photo oraz avatary.