Klient

Lionall

Kategoria

Strony internetowe www

Marka Lionall

Firma Lionall.com została stworzona jako wsparcie dla obcokrajowców w różnych aspektach życia w obcym kraju.

Posiada kilka gałęzi działalności, bardzo pomocnych cudzoziemcom w nowym miejscu zamieszkania.

Jednym z profili marki Lionall są szeroko pojęte tłumaczenia. Poruszają się w obrębie czterech języków. Pomagają zarówno w załatwieniu formalności dla przyjezdnych, tłumacząc dokumenty prawne, urzędowe czy finansowe, jak również przekładają na zlecony język materiały marketingowe czy techniczne.

Drugim filarem działalności firmy jest wsparcie consultingowe w aspekcie biznesowym i osobistym. Na początku przygody w nieznanym kraju, człowiek może czuć się zagubiony w pracy oraz w życiu codziennym, dlatego niezwykle ważne jest wsparcie osób z zewnątrz i tu przychodzi z pomocą Lionall. Konsultanci firmy starają się ułatwiać codzienność swoim Klientom, pomagając np. w znalezieniu mieszkania, opiekunki do dziecka, zrobieniu zakupów czy odnalezieniu się w nowej pracy. Lionall poprzez swoje działania podnosi i wzmacnia satysfakcję, zadowolenie i równowagę Klienta w nowej rzeczywistości. Nowatorskim pomysłem Lionall’a stał się eksport hiszpańskich przysmaków. W związku z mocnymi więzami założycielki firmy z tym krajem, powstała idea dzielenia się oryginalnymi delikatesami z dalekiego kraju.

Stonehenge Agency dla Lionall – nasza współpraca

Nasza agencja interaktywna Stonehenge Agency w pierwszej kolejności wykonała projekt strony www. Posługiwaliśmy się istniejącym logo, aby zachować identyfikację wizualną Klienta oraz wykorzystaliśmy kolorystykę, którą marka się posługiwała.

Ważnym elementem wykonywania strony www, jest przyjrzenie się wszystkim materiałom marketingowym przedsiębiorstwa. Należy zadbać o to, aby przez nowe działania interaktywne, marka nie straciła dotychczasowej rozpoznawalności. Prace agencji mają wzmocnić pozycję na rynku, podnieść walory estetyczne, stworzyć przyjazny interfejs oraz zadbać o responsywność strony www.

Strona internetowa Lionall jest, przede wszystkim, bardzo czytelna oraz przejrzysta. Kolory dominujące to biel, antracyt oraz pastelowa czerwień, które wzbudzają zaufanie oraz utwierdzają w profesjonalnym podejściu do powierzonych zadań.

Strona powstała w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej. Została oparta na systemie CMS oraz zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania / SEO. WWW zostało zintegrowane z kanałami social media, w tym przypadku pod Facebook, LinkedIn, Google+ oraz Skype.