Klient

MarketZwierzaka.pl

Kategoria

Sklepy internetowe, E-commerce, IdoSell Shop (IAI)

Market Zwierzaka – z pasji do czworonogów

Market Zwierzaka to szczególny sklep. Został stworzony z myślą o właścicielach zwierzaków, którzy musieli przeszukiwać zasoby Internetu, aby znaleźć właściwy produkt dla swojego pupila.

Sklep ten posiada wszystkie niezbędniki dla zwierzaka, umieszczone w jednym miejscu. Znajdują się tam rzeczy dla małych i dużych pupili, akcesoria, odzież, karma, podłoża i wiele innych artykułów. Znajdziemy w nim produkty dla psów, kotów, gryzoni, rybek i ptaków, a szczególnie wyróżniona została rasa buldogów francuskich.

Stonehenge Agency dla Marketu Zwierzaka – nasza współpraca

Sklep powstał na platformie IAI-shop, rozwiązaniu sklepowym Idosell. W Markecie Zwierzaka można znaleźć ponad 9 tysięcy artykułów, które zaimplementowano z myślą o pupilach. Stworzone zostały bardzo precyzyjne kategorie grup produktów wraz ze szczegółowymi opisami. Grafiki z ważnymi komunikatami zostały uwidocznione przy pomocy jaskrawego odcienia koloru czerwonego.

Wynikiem naszych działań jest również logo sklepu. Ujęte tu zostały dwa popularne zwierzaki – pies i kot wpisane w literę „M”, która przypomina serce. Identyfikacja wizualna ma trafiać przede wszystkim do miłośników zwierząt. Aby dopełnić wrażenia, kolory użyte na stronie to kolor soczysto czerwony: kolor uczucia, ciepła, przywiązania; biały, który sprawia, że www jest czytelne i przejrzyste oraz antracytowy i szary, dla kontrastu barw.

Wdrożony przez Stonehenge Agency newsletter, pozwala marce gromadzić dane Klientów oraz kierować do nich informacje o wydarzeniach oraz ofertach specjalnych w sklepie online.

Nie można pominąć artykułów eksperckich w postaci Aktualności: dodajemy tu treści potrzebne i interesujące dla właścicieli zwierząt. Poradnikowe wpisy pomocne są także w pozycjonowaniu organicznym Google. Agencja wspiera MarketZwierzaka.pl kampaniami Google Ads oraz pracami pozycjonerskimi / SEO.