Klient

NicpońVet

Kategoria

Strony internetowe www

NipońVet – najlepsi w ratowaniu czworonogów!

NicpońVet to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów oraz ludzi z ogromnym sercem i pasją.

Zakres ich usług jest bardzo szeroki: od zwykłej diagnostyki, przez chirurgię, aż do medycyny regeneracyjnej.

Są pionierami w niektórych dziedzinach leczenia zwierząt. Warto zaufać tym specjalistom – taki przekaz daje ich strona www.

Stonehenge Agency dla NicpońVet – nasza współpraca

Chwilę zajęło nam wymyślenie identyfikacji wizualnej dla NicpońVet. Jaki kolor wybrać dla kliniki weterynarii?

Zdecydowaliśmy się na dawno nieużywany i trochę zapomniany pomarańcz. Ten kolor idealnie współgra z identyfikacją wizualną lecznicy dla zwierząt, ponieważ jest to barwa przyjazna, ciepła i optymistyczna, ale przy tym przyciągająca uwagę i wołająca „pomoc nadchodzi!”. Nie od parady koła ratunkowe są właśnie w tym kolorze. Całość dopełnia kolor biały, dodający stronie przejrzystości.

Działania, które wykonaliśmy dla gabinetu weterynarii, to poza identyfikacją wizualną, nowa strona www. Wspieramy również markę w działaniach SEO. Dołączyliśmy do strony Social Media – Facebooka oraz Instagrama. Nawigacja strony jest bardzo prosta i intuicyjna.

Ważnym elementem dla Klienta był formularz kontaktowy, aby właściciel czworonożnego pacjenta w szybki i wygodny sposób mógł się z nimi skontaktować.

Obowiązkowo w branży specjalistycznej musiał powstać blog. Umacnia to pozycję marki, pokazuje jej eksperckość i wzbudza zaufanie. Specjaliści z NicpońVet starają się jak najbardziej edukować i uświadamiać Klienta o nowych technologiach i metodach stosowanych w medycynie.