Klient

PieskieSzycie.pl

Kategoria

Strony internetowe www, Sklepy internetowe, WooCommerce, Idnetyfikacja wizualna

Pieskie Szycie – z myślą o buldożkach francuskich

Pieskie Szycie to marka poświęcona ubrankom i dodatkom dla buldogów francuskich, angielskich i mopsów. Powstała z wyraźnej potrzeby rynku na tego typu produkty.

Rasa tych psów jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego też ubrania szyte przez firmę są niezbędne dla każdego przedstawiciela tego gatunku.

Tkaniny do wyrobu odzieży dla psiaków są dokładnie wyselekcjonowane: bez sztucznych dodatków, tworzone z polskich materiałów, starannie uszyte. Znaleźć tam można okrycia na każdą porę roku: kurteczki i bluzy na chłodniejsze dni, jak również szlafroki i maty chłodzące na upały. Dodatkowo w sklepie internetowym znalazły się dodatki dla waszych pupili: zabawki i gryzaki, bez których pies nie wyobraża sobie życia.

Stonehenge Agency dla Pieskie Szycie – nasza współpraca

Nowością, którą wdrożyliśmy, jest spersonalizowany obraz na płótnie, wykonywany ze zdjęcia waszego milusińskiego.

Całość tego wyjątkowego projektu, została zlecona Agencji Stonehenge. Wykonaliśmy spójne z założeniami marki logo, obrazujące nazwę firmy. Użyty w nazwie font symbolizuje zabawę i lekkość. Kolor dominujący to turkus – połączenie spokojnego niebieskiego i kojarzącego się z naturą zielonego. Barwa turkusowa uspokaja, pokazuje naturalność, bezpieczeństwo, zdrowie i świeżość. Identyfikacja wizualna marki została przeprowadzona w tych właśnie kontekstach.

Strona internetowa wraz ze sklepem online jest nowoczesna i przejrzysta. Sklep powstał w oparciu o WooCommerce. Unikalne przedstawienie produktów, czyli zdjęcia, dokładne opisy wraz z naniesionymi siatkami wymiarów i podanymi wersjami kolorystycznymi, wyróżnia się na tle konkurencyjnych sklepów. Do strony internetowej dodany został także blog, który pozytywnie wpływa na wizerunek i eksperckość marki oraz na pozycjonowanie organiczne.

Wszystkie grafiki zostały stworzone w nawiązaniu do świata buldogów, co w idealny sposób łączy całą identyfikację wizualną w spójną całość. Dodatkowo dla marki Pieskie Szycie prowadzimy działania pozycjonerskie SEO wraz z kampaniami Google Ads i wszelkimi formami reklamy w Internecie.