Klient

Pizzeria Nocna

Kategoria

Strony internetowe www

Pizzeria Nocna – nocny głód nie ma szans!

Zgłodniałeś w nocy? To już nie problem.
PizzeriaNocna.pl powstała po to, aby karmić nocnych marków.

Pomysł na lokal czynny w godzinach od ok. 17.00 do 5.00 rano powstał 5 lat temu, wtedy również stworzone zostało logo oraz prosta strona internetowa, którą zastaliśmy. Klient zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie nowej strony www wraz z możliwością zamówień online.

Pizzeria Nocna to zarówno lokale otwarte w nocy, w siedmiu dużych miastach w Polsce, jak i możliwość zamówienia jedzenia z dowozem. Serwowane są nie tylko pizze, ale również włoskie dodatki, takie jak pieczywo czosnkowe, zapiekane makarony czy sałatki dla miłośników lekkich nocnych przekąsek.

Sieć chwali się świeżymi produktami i zdrowymi dodatkami. Potrawy nie są mrożone a wykonywane a’la minute, dzięki temu wszystko jest świeże i smaczne.

Stonehenge Agency dla Nocnej Pizzerii – nasza współpraca

Agencja interaktywna Stonehenge Agency miała za zadanie skonstruować stronę internetową z siedmioma subdomenami, dedykowanymi miastom z lokalami Pizzerii Nocnej.

Strona internetowa oraz grafiki powstały w oparciu o zastane przez nas logo – to ważne, aby nie zmieniać przyzwyczajeń stałych klientów pizzerii i nie zaburzać ich percepcji identyfikacji wizualnej. Dlatego też trzymaliśmy się wytycznych:

  • wymyślonego dawniej fontu, do którego dopasowaliśmy styl strony
  • logo, do którego dopasowaliśmy kolorystykę www.

Barwy dominujące to czerń, która idealnie kojarzy się z nocą, biel fontów oraz czerwień z jasnymi dodatkami, które budują logo.

Jako element rozjaśniający stronę oraz dodający jej nowoczesności, użyliśmy pasów w wizualnej strukturze betonu.

Dodatkowo na stronie internetowej powstał formularz kontaktowy dla przyszłych franczyzobiorców, bo przecież każdy biznes musi się rozwijać.