Klient

PortalOkienny.pl

Kategoria

Sklepy internetowe IdoSell (IAI), E-commerce, Identyfikacja wizualna

Portalokienny – okno na świat

Sklep online specjalizujący się sprzedaży w okien dachowych i akcesoriów okiennych.

Portalokienny.pl to sklep z oknami dachowymi, schodami dachowymi, włazami dachowymi, i akcesoriami do okien dachowych. Nie zabrakło tu takich marek jak Fakro, Velux, Magnetic, Dobroplast, Balio, MDM, czy RoofLITE+.

Stonehenge Agency dla Portalokienny – nasza współpraca

W sklepie z wysoce specjalistycznymi produktami, wprowadziliśmy strategię sprzedaży cross-selling i up-selling. Polega ona na wyświetlaniu podobnych, dopełniających się produktów. Technika ta ma za zadanie zwiększyć sprzedaż ale też w pełni zaspokoić potrzeby klienta, ponieważ nie musi już szukać w innych sklepach produktu uzupełniającego, który jest mu niezbędny. Niech tu za przykład posłużą okna, do których obowiązkowo należy zakupić kołnierze. Jest to świetna forma wsparcia sprzedaży w każdym sklepie internetowym.

Sklep PortalOkienny.pl ma podpięte różne formy płatności i integrację z firmami kurierskimi, z platformą Allegro i panelem do prostego wystawiania aukcji internetowych. Karty produktów zawierają specyfikację, pliki do pobrania oraz rozbudowaną galerię zdjęć.

Agencja Stonehehenge wykonała pełny projekt www na pplatformie IAI-shop (rozwiązanie Idosell), logo i identyfikację wizualną, opierającą się na uproszczonej graficznie formie okna. Kolory zastosowane w sklepie mają kojarzyć się z naturą, dlatego przyjęliśmy barwę zieloną jako dominant w kolorystyce marki.

Zastosowaliśmy rozbudowany panel klienta, blog z poradami specjalistycznymi, wsparcie SEO, nadzorujemy kampanię Google Ads oraz zajmujemy się bieżąca obsługą Social Media (Facebook oraz Twitter), w celu podniesienia rozpoznawalności marki.