PROJEKTOWANIE

STRON WWW

Stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom związanym z projektem strony internetowej. Dzięki pomysłowości naszych designerów i współpracy w zakresie oczekiwanego przez Ciebie rezultatu, stworzymy wyjątkowy i oryginalny projekt.PROJEKTOWANIE

STRON WWW

Stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom związanym z projektem strony internetowej. Dzięki pomysłowości naszych designerów i współpracy w zakresie oczekiwanego przez Ciebie rezultatu, stworzymy wyjątkowy i oryginalny projekt.

Czytelne

Responsywne

Funkcjonalne

Dynamiczne

Efektywne

Dlaczego strona INTERNETOWA jest ważna?

W dobie nowoczesnych technologii i ciągłego rozwoju, gdy z Internetu można korzystać w środku lasu za pomocą smartfona, profesjonalna strona internetowa może oznaczać być albo nie być w biznesie. Odpowiada za wizerunek, często za pierwsze wrażenie.

Może przyczynić się zarówno do sukcesu, jak i porażki firmy. Powinna być jak dobry przewodnik, który w intuicyjny sposób poprowadzi odwiedzającego przez dobrą nawigację, budując wiarygodność i udzielając odpowiedzi na wątpliwości.

5 Sekund

Tyle masz czasu, aby przekonać kogoś do pozostania na Twojej stronie internetowej. To bardzo mało czasu, ale my wiemy, jak skutecznie zatrzymać uwagę Twojego Klienta – przyszłego i obecnego –  oraz sprawić, by odwiedzał Twoje miejsce w sieci regularnie.

Ważne jest posiadanie dobrej strony www

• To tani i skuteczny sposób na to, by o Twojej firmie dowiedział się cały świat

• Pomaga budować pozycję Twojej firmy na rynku, zwiększa prestiż i wiarygodność

• Pomaga pozyskiwać nowych Klientów, docierać do pojedynczych osób

• Pozwala opowiedzieć historię Twojej firmy, filozofię działania, cele i priorytety

• W szczegółowy sposób prezentuje ofertę Twojej firmy, pokazuje dotychczasowe dokonania, inicjatywy i osiągnięcia

• Pozwala na szybki i wygodny kontakt

• Odpowiednia kreacja z niewielkiego zalążka potrafi uczynić wielką ideę i odwrotnie

• Źle zaprojektowana, chaotyczna lub zbyt skomplikowana strona może skutecznie odstraszać potencjalnych Klientów

Funkcjonalna, estetyczna, intuicyjna i przyjazna dla odwiedzających strona internetowa to istotny element komunikacji z Klientem. Zaprojektujemy ją dla Ciebie tak, aby wizyta na niej łączyła przyjemne z pożytecznym.

NA POCZĄTEK WSPÓŁPRACY DOSTANIESZ OD NAS

Mega szybki serwer i domenę

Dzięki temu serwerowi twoja strona zawszę będzie wczytywała się bardzo szybko w każdym miejscu na świecie.

Dostęp do profesjonalnych statystyk

Będziesz mógł kontrolować statystyki na twojej stronie internetowej, ilość odwiedzających czas jaki spędzili na danej podstronie.

Połączenie strony z portalami społecznościowymi

Twoja strona będzie połączona z największymi portalami społecznościowymi jednym kliknięciem.

DODATKOWO GWARANTUJEMY

 • Domenę i serwer na cały rok
 • Adresy e-mail pod domeną
 • Stronę składającą się z nieograniczonej ilości podstron
 • Formularz kontaktowy, pozwalający na kontakt bezpośrednio przez stronę
 • Mapę ze wskazówkami dojazdu
 • Slider przygotowany pod stronę internetową
 • Galerię zdjęć oraz dopasowanie zdjęć do niej
 • Konfigurację z portalami społecznościowymi
 • Dostęp do profesjonalnych statystyk
 • CMS czyli system pozwalający na samodzielną edycję tekstów na stronie
 • Optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych

Wszystko w wyjątkowej szacie graficznej, dostosowanej do najnowszych trendów, współgrającej z filozofią Twojej marki i standardami kolorystycznymi.

Kluczem do sukcesu jest

Mądrze i przejrzyście zaplanowana architektura informacji

Od tego zależy, czy zamieszczone na stronie treści trafią do odwiedzających i będą dla nich czytelne. Intuicyjna obsługa i prosta nawigacja to efekt odpowiedniego planowania. Nasze doświadczenie pozwoli zaprojektować Twoje miejsce w sieci tak, aby przyszli Klienci poruszali się po stronie dokładnie, jak tego oczekujesz.

Responsive Web Design (RWD)

Nowy standard w tworzeniu stron internetowych

Z internetu w urządzeniach mobilnych korzysta obecnie więcej użytkowników, niż za pomocą komputerów stacjonarnych. Strona internetowa zaprojektowana w standardzie RWD pozwala na dostosowanie sposobu jej wyświetlania w zależności od urządzenia. Ponadto strony w standardzie RWD są faworyzowane przez Google w pozycjonowaniu. Jeśli chcesz, aby Twoja strona była czytelna w smartfonie, tablecie – zrobimy to dla Ciebie.

Perfekcyjne wykończenie

Czyli diabeł tkwi w szczegółach

Pierwsze wrażenie to podstawa, jednak to drugie i trzecie dba o utrzymanie relacji. Zbudujemy dla Ciebie spójne, idealnie wykończone podstrony,  zakładkę kontaktu, przejrzyste galerie. Dzięki temu będziesz mógł efektownie prezentować ofertę swojej firmy.

Search Engine Optimization (SEO)

Odpowiednia konstrukcja strony to gwarancja, że nie przepadnie ona wśród konkurencji. Sprawimy, że wyszukiwarki internetowe potraktują Twoją stronę przyjaźnie

Profesjonalny copywriting

Czyli siła perswazji chwytliwym słowem

Przekonamy Twoich Klientów, dlaczego warto z Tobą współpracować. Stworzymy slogany reklamowe, hasła i skuteczne teksty marketingowe. Wykorzystamy siłę słowa, by zwiększyć Twoje zyski. Sprawimy, aby twoja firma zapadała w pamięć.

Gwarancja zadowolenia

Nikt nie lubi przykrych niespodzianek

Z nami wszystko jest jasne. Nie zaskoczymy Cię dodatkowymi dopłatami, kruczkami i podchwytliwymi praktykami.  Wartość intelektualna i pliki otwarte stają się Twoją własnością.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, w której liczy się człowiek i kreatywność, jaką możemy otoczyć jego działalność. Zależy nam, abyś prezentował się najlepiej dzięki naszym usługom.

DZIAŁAMY W 4 PROSTYCH KROKACH

PLANOWANIE

Szczegółowo zapoznajemy się z potrzebami Twojej firmy oraz oczekiwaniami klientów. Badamy Twoją konkurencję oraz zbieramy wszystkie materiały umożliwiające rozpoczęcie projektowania szkieletu strony.

PROJEKTOWANIE

Rozpoczynamy od szaty graficznej – na tym etapie dowiesz się, jak Twoja strona będzie wyglądać. Wszelkie wątpliwości z Twojej strony pozwolą nam dopracować każdy szczegół projektu, który usatysfakcjonuje Cię w 100%.

IMPLEMENTACJA

Rozpoczynamy etap kodowania, dzięki któremu uzyskamy w pełni funkcjonalną stronę internetową. Dodajemy animacje, maskę represywną oraz inne elementy które sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać nadzwyczaj profesjonalnie!

DOPRACOWANIE

Ostatni krok to dopracowanie szczegółów i prawidłowego działania strony. Testujemy poprawność wyświetlania się strony na wszystkich platformach, monitorach o różnorodnej rozdzielczości, telefonach oraz tabletach. Krok ten to również przygotowanie strony pod pozycjonowanie.

ZAINTERESOWANY?
Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.