Kanały
social media

Skuteczne działania w social mediach wymagają odpowiedniej strategii. Tworzymy ją specjalnie dla Twojej marki, nie korzystamy z wyświechtanych gotowców. Każde działanie jest szyte na miarę i dokładnie przemyślane. Realizujemy zasadę „Content is the king” – dobrze dobrane treści osiągają cele sprzedażowe i wizerunkowe.

Proponujemy wybór jednego z poniższych pakietów. Jeśli nie wiesz, który będzie idealny dla Twojej marki, napisz do nas, chętnie pomożemy.

Social Media

Dlaczego Stonehenge Agency

Usługi SEO z dedykowanym opiekunem

Ekspercka wiedza

Eksperci i wieloletni praktycy w branży, nastawieni na efekt i rozwój. Wykładowcy studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

Wieloletnie doświadczenie

Jasne warunki współpracy

Podpisujesz z nami umowę na czas nieokreślony z 1 miesiącem okresem wypowiedzenia. Pracujemy na jasnych zasadach

Nacisk na praktykę

Prosprzedażowa strategia

Działamy na podstawie zaplanowanej strategii content marketingowej. Realizujemy Twój cel sprzedażowy i wizerunkowy

Pozycjonowanie na jasnych warunkach

Akceptacja przed wdrożeniem

Zawsze wiesz, co dla Ciebie opublikujemy. Z wyprzedzeniem tworzymy scenariusz wpisów i grafik, wiec nasza praca nie jest przypadkowa

Jak to działa?

Współpraca krok po kroku

 • Social media dla firm - Jak to działa?
  1

  Zapytanie ofertowe

  Wybierasz pakiet z oferty lub zgłaszasz zapotrzebowanie na spersonalizowane rozwiązanie.

 • Social media dla firm - Jak to działa?
  2

  Brief social media

  Uzupełniasz brief wyjaśniając cele i sposób komunikacji w social media.Dostarczasz nam elementy swojej identyfikacji wizualnej (logo, księga znaku).

 • Social media dla firm - Jak to działa?
  3

  Formalności i podpisanie umowy

  Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły, podpisujemy umowę, którą wysyłamy Ci pocztą i udostępniasz nam swoje kanały social media.

 • Social media dla firm - Jak to działa?
  4

  Strategia social media

  Następnie przygotowujemy strategię na wybrane kanały social media i wysyłamy Ci mailem nasze propozycje.

 • Social media dla firm - Jak to działa?
  5

  Akceptacja i działanie

  Gotowy plan dostarczamy z miesięcznym wyprzedzeniem, wraz z contentem i grafikami do akceptacji.

Stonehenge Agency - agencja interaktywna

SOCIAL MEDIA

Wyobrażasz sobie dzisiejszy świat biznesowy bez social mediów?

Jest to najlepszy przekaźnik informacji, pozwalający na szybki kontakt z Twoim Klientem. To właśnie dzięki platformom social mediowym zyskujesz rozpoznawalność marki, sympatię obserwatorów, aż w końcu powracających i lojalnych Klientów.

Portale społecznościowe rządzą się swoimi zasadami – każdy z nich ma własne wytyczne komunikacji z Klientem, które należy poznać i się do nich stosować, aby osiągnąć zakładane rezultaty.

Czy posiadasz strategię marketingową opierającą się o social media? Jeśli nie, chętnie pomożemy Ci ją stworzyć a następnie krok po kroku zrealizować cele, które wspólnie określimy.

W zależności od Twojej branży, od grupy docelowej odbiorców, Twojego planu na rozwój firmy czy od budżetu, doradzimy najwłaściwszą drogę komunikacji z Klientem. Może być to sam Facebook, Instagram czy LinkedIn ale możliwe jest także wzmożenie sił i zaistnienie w kilku miejscach jednocześnie.

Zasada „Content is th King” jest dla nas niezwykle ważna. Każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam, aby Twoja firma w social mediach miała opinię eksperta, dlatego dużą wagę przykładamy do merytoryki.

Mówi się, że to obraz sprzedaje. Tworzymy specjalnie dopasowane i nieprzypadkowe grafiki, dopasowane do tematyki danego wpisu. Wychodzimy z założenia, że kontent + obraz daje najlepsze efekty.

Gdy zyskamy rzeszę fanów i obserwatorów, warto skupić się na sprzedaży produktu czy usługi – oferujemy pomoc przy tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych. Obalamy mit, że reklamy w social mediach są drogie – nie są, jeśli są zaprojektowane w przemyślany sposób.

Warto zbudować dla swojej firmy grono sympatyków. Mówiąc do nich poprzez dobrze skonstruowane posty, wzbudzamy ich zaufanie. Są skarbnicą wiedzy o wymarzonym asortymencie czy usłudze w Twoim biznesie – kto, jak nie Klient, powie Ci, czego potrzebuje i co chętnie kupi?

Social media są także jednym z najszybszych sposobów komunikacji z Klientem. Na platformach społecznościowych przeciętny człowiek spędza mnóstwo czasu, więc codziennie ma szansę trafić na komunikat, który chcesz mu przekazać.

Tworząc społeczność dajesz się lepiej poznać – pokazujesz swoją twarz, dzielisz się emocjami, Twoją historią. Przestajesz być szyldem na ulicy a realną marką, oswojoną i poznaną, którą się lubi i chętniej robi się zakupy niż w każdym innym no-namie.

Wszystkie te elementy składają się na strategie marketingową, którą każda firma powinna mieć, aby odnosić sukcesy i z powodzeniem się rozwijać. Zapraszamy Cię do naszego social mediowego świata.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Szkolenia dla firm

+48 669 521 529

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.