Projektowanie
stron www

Stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom związanym z funkcjonalnością strony internetowej. Dzięki pomysłowości naszych designerów i współpracy w zakresie oczekiwanego przez Ciebie rezultatu, stworzymy wyjątkowy, prosprzedażowy i oryginalny projekt.

Projektowanie stron www
Strona internetowa RWD, Mobile

W naszej ofercie znajdują się:

 • Domena i serwer na cały rok
 • Adresy e-mail pod domeną
 • Strona składająca się z nieograniczonej ilości podstron
 • Formularz kontaktowy, pozwalający na kontakt bezpośrednio przez stronę
 • Mapa ze wskazówkami dojazdu
 • Slider przygotowany pod stronę internetową
 • Galeria zdjęć oraz dopasowanie zdjęć do niej
 • Konfiguracja z portalami społecznościowymi
 • Dostęp do profesjonalnych statystyk
 • CMS czyli system pozwalający na samodzielną edycję tekstów na stronie
 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych

Wszystko w wyjątkowej szacie graficznej, dostosowanej do najnowszych trendów, współgrającej z filozofią Twojej marki i standardami kolorystycznymi.

Kluczem do sukcesu jest

Mądrze i przejrzyście zaplanowana architektura informacji

Od tego zależy, czy zamieszczone na stronie treści trafią do odwiedzających i będą dla nich czytelne. Intuicyjna obsługa i prosta nawigacja to efekt odpowiedniego planowania. Nasze doświadczenie pozwoli zaprojektować Twoje miejsce w sieci tak, aby przyszli Klienci poruszali się po stronie dokładnie, jak tego oczekujesz.

Nasze strony internetowe

Responsywne

Bezpieczne

Intuicyjne

Czytelne strony internetowe

Czytelne

Jak to działa?
Współpraca krok po kroku

 • 1

  Planowanie

  Po otrzymaniu od Ciebie wypełnionego briefu (pobierz TU), szczegółowo zapoznajemy się z potrzebami Twojej firmy oraz oczekiwaniami Klientów. Przystępujemy do tworzenia makiet - szkieletu strony. Po akceptacji, czas na kolejny etap.

 • 2

  Projektowanie

  Rozpoczynamy od szaty graficznej – na tym etapie dowiesz się, jak Twoja strona będzie wyglądać. Wszelkie wątpliwości z Twojej strony pozwolą nam dopracować każdy szczegół projektu, który usatysfakcjonuje Cię w 100%.

 • 3

  Implementacja

  Czas na etap kodowania, dzięki któremu uzyskamy w pełni funkcjonalną stronę internetową. Dodajemy animacje, maskę repsponsywną oraz inne elementy które sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać nadzwyczaj profesjonalnie!

 • 4

  Dopracowanie

  Ostatni krok to dopracowanie szczegółów i prawidłowego działania strony. Testujemy poprawność wyświetlania się strony na wszystkich urządzeniach, monitorach o różnorodnej rozdzielczości, telefonach oraz tabletach. Krok ten to również przygotowanie strony pod pozycjonowanie.

6 sekund

Tyle masz czasu, aby przekonać kogoś do pozostania na Twojej stronie internetowej. To bardzo mało czasu, ale my wiemy, jak skutecznie zatrzymać uwagę Twojego Klienta – przyszłego i obecnego – oraz sprawić, by odwiedzał Twoje miejsce w sieci regularnie.

Copywriting

Każda strona internetowa potrzebuje przemyślanych treści, odkąd wiadomo, że nie tylko zdjęcia sprzedają. To historia i misja, które stoją za marką powinny być spisane i przedstawione grupie docelowej i potencjalnym Klientom. I to właśnie oferujemy. Nie tylko chwytliwy opis firmy z marketingowymi sloganami produktu, ale również cotygodniowe / comiesięczne wpisy na blog w danej tematyce.

Tłumaczenia

Planujesz uruchomić swoją stronę www w dodatkowej wersji językowej? Dobrze trafiłeś. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi tłumaczeniowej stron www, sklepów internetowych oraz materiałów reklamowych. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia treści marketingowych oraz artykułów branżowych w następujących językach: polski, angielski i niemiecki.

SEO

W dobie przesytu informacji w Internecie i wciąż pojawiającej się konkurencji, zyskasz dając się odnaleźć. Pomoże Ci w tym skuteczne pozycjonowanie strony www i przemyślana strategia SEO. W swoich działaniach skupiamy się na dokładnej analizie kluczowych fraz i pozyskaniu wartościowych linków. W celu zapewnienia właściwych efektów, wstępem współpracy, przygotowujemy audyt SEO z zaleceniami wdrożeń.

Branding

Planujesz rozpocząć nowy biznes? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w wykreowaniu swojej marki? Pozostaw to nam. Przeprowadzimy projekt od A do Z – dobierzemy kolory, zaprojektujemy logo i całą identyfikację wizualną, doradzimy na każdym etapie promocji marki. Stawiamy na innowacyjny i spójny przekaz marketingowy w kreowaniu profesjonalnego wizerunku.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Strony WWW

728 478 737

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.