Projektowanie
stron www

Stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom związanym z funkcjonalnością strony internetowej. Dzięki pomysłowości naszych designerów i współpracy w zakresie oczekiwanego przez Ciebie rezultatu, stworzymy wyjątkowy, prosprzedażowy i oryginalny projekt.

Projektowanie stron www
Strona internetowa RWD, Mobile

W naszej ofercie znajdują się:

 • Domena i serwer na cały rok
 • Adresy e-mail pod domeną
 • Strona składająca się z nieograniczonej ilości podstron
 • Formularz kontaktowy, pozwalający na kontakt bezpośrednio przez stronę
 • Mapa ze wskazówkami dojazdu
 • Slider przygotowany pod stronę internetową
 • Galeria zdjęć oraz dopasowanie zdjęć do niej
 • Konfiguracja z portalami społecznościowymi
 • Dostęp do profesjonalnych statystyk
 • CMS czyli system pozwalający na samodzielną edycję tekstów na stronie
 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych

Wszystko w wyjątkowej szacie graficznej, dostosowanej do najnowszych trendów, współgrającej z filozofią Twojej marki i standardami kolorystycznymi.

Kluczem do sukcesu jest

Mądrze i przejrzyście zaplanowana architektura informacji

Od tego zależy, czy zamieszczone na stronie treści trafią do odwiedzających i będą dla nich czytelne. Intuicyjna obsługa i prosta nawigacja to efekt odpowiedniego planowania. Nasze doświadczenie pozwoli zaprojektować Twoje miejsce w sieci tak, aby przyszli Klienci poruszali się po stronie dokładnie, jak tego oczekujesz.

Nasze strony internetowe

Responsywne

Bezpieczne

Intuicyjne

Czytelne strony internetowe

Czytelne

Zrealizowane projekty

Jak to działa?
Współpraca krok po kroku

 • 1

  Planowanie

  Po otrzymaniu od Ciebie wypełnionego briefu (pobierz TU), szczegółowo zapoznajemy się z potrzebami Twojej firmy oraz oczekiwaniami Klientów. Przystępujemy do tworzenia makiet - szkieletu strony. Po akceptacji, czas na kolejny etap.

 • 2

  Projektowanie

  Rozpoczynamy od szaty graficznej – na tym etapie dowiesz się, jak Twoja strona będzie wyglądać. Wszelkie wątpliwości z Twojej strony pozwolą nam dopracować każdy szczegół projektu, który usatysfakcjonuje Cię w 100%.

 • 3

  Implementacja

  Czas na etap kodowania, dzięki któremu uzyskamy w pełni funkcjonalną stronę internetową. Dodajemy animacje, maskę repsponsywną oraz inne elementy które sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać nadzwyczaj profesjonalnie!

 • 4

  Dopracowanie

  Ostatni krok to dopracowanie szczegółów i prawidłowego działania strony. Testujemy poprawność wyświetlania się strony na wszystkich urządzeniach, monitorach o różnorodnej rozdzielczości, telefonach oraz tabletach. Krok ten to również przygotowanie strony pod pozycjonowanie.

6 sekund

Tyle masz czasu, aby przekonać kogoś do pozostania na Twojej stronie internetowej. To bardzo mało czasu, ale my wiemy, jak skutecznie zatrzymać uwagę Twojego Klienta – przyszłego i obecnego – oraz sprawić, by odwiedzał Twoje miejsce w sieci regularnie.

Copywriting

Każda strona internetowa potrzebuje przemyślanych treści, odkąd wiadomo, że nie tylko zdjęcia sprzedają. To historia i misja, które stoją za marką powinny być spisane i przedstawione grupie docelowej i potencjalnym Klientom. I to właśnie oferujemy. Nie tylko chwytliwy opis firmy z marketingowymi sloganami produktu, ale również cotygodniowe / comiesięczne wpisy na blog w danej tematyce.

Tłumaczenia

Planujesz uruchomić swoją stronę www w dodatkowej wersji językowej? Dobrze trafiłeś. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi tłumaczeniowej stron www, sklepów internetowych oraz materiałów reklamowych. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia treści marketingowych oraz artykułów branżowych w następujących językach: polski, angielski i niemiecki.

SEO

W dobie przesytu informacji w Internecie i wciąż pojawiającej się konkurencji, zyskasz dając się odnaleźć. Pomoże Ci w tym skuteczne pozycjonowanie strony www i przemyślana strategia SEO. W swoich działaniach skupiamy się na dokładnej analizie kluczowych fraz i pozyskaniu wartościowych linków. W celu zapewnienia właściwych efektów, wstępem współpracy, przygotowujemy audyt SEO z zaleceniami wdrożeń.

Branding

Planujesz rozpocząć nowy biznes? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w wykreowaniu swojej marki? Pozostaw to nam. Przeprowadzimy projekt od A do Z – dobierzemy kolory, zaprojektujemy logo i całą identyfikację wizualną, doradzimy na każdym etapie promocji marki. Stawiamy na innowacyjny i spójny przekaz marketingowy w kreowaniu profesjonalnego wizerunku.

Stonehenge Agency - agencja interaktywna

Strony internetowe

Posiadając swój biznes, niezależnie, czy jest to produkt czy usługa, czy działasz online czy offline –  strona internetowa to konieczność. Twoi klienci szukają firm w internecie, dlaczego więc mieliby znaleźć konkurencję, nie Ciebie?

Tworzenie strony internetowej to jak budowa domu – musi być ładny, aby przyciągał wzrok, funkcjonalny, aby dobrze się w nim mieszkało i bezpieczny, aby spało się spokojnie. Strona www musi spełniać te same warunki:

Projekt wizualny jest bardzo ważny. Nie narzucamy swojej wizji, ale uważnie słuchamy Klienta, jak on postrzega swój biznes, jakie ma cele, do kogo kieruje ofertę. Na tej podstawie staramy się mądrze zaprojektować płaszczyznę wizualną, aby strona budziła zaufanie, była nowoczesna i oryginalna. Na próżno szukać u nas kreacji z lat 90tych. Stawiamy na przejrzystość, oszczędność kolorystyczną i czytelność strony oraz maksymalną personalizację grafik projektu.

Architektura treści to istotny element strony www. Nawet najpiękniejsza fasada nie zatrzyma Klienta przy naszej ofercie, jeśli środek będzie pusty i mało interesujący. Chętnie podejmiemy się pomocy przy tworzeniu czytelnego contentu – nasz zespół copywriterów ubierze Twój przekaz w jak najbardziej przejrzyste ramy, aby tekst był wartościowy dla Klienta oraz dla robotów Google.

Funkcjonalność strony sprawia, że Twój potencjalny kupujący w płynny sposób przechodzi przez kolejne podstrony, kierowany intuicyjnie do zakupu usługi czy produktu. Nasza w tym głowa, aby proces ten odbywał się w prosty i szybki sposób. Nawigacja strony www to jeden z kluczowych elementów prowadzących do realizacji Twojego celu sprzedażowego.

– Podążamy za aktualnościami i nowinkami technologicznymi, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do wytycznych wyszukiwarek oraz jak najbardziej wygodna dla Ciebie jako moderatora własnej strony. Używamy oprogramowania do zarządzania treścią CMS, czyli Content Management System, umożliwiający właścicielowi www samodzielne publikowanie i modyfikowanie treści. Dzięki temu Twoja strona może stać się bardziej popularna i osiągać wyższe pozycje w rankingach Google.

Responsywność strony to nic innego, jak dopasowanie jej układu do wielkości ekranu urządzenia przenośnego. Co roku w Polsce liczba internautów korzystających z urządzeń mobilnych, czyli smartfonów, laptopów czy tabletów, wrasta o prawie 2 miliony osób. Zdecydowanie warto więc zadbać o dopasowanie widoku Twojej www do aktualnych trendów w internecie.

Tworząc z nami swoją stronę internetową masz zagwarantowane dodatkowe udogodnienia w postaci doradztwa w zakresie domeny i serwera na cały rok, podpięcia dedykowanych adresów mailowych, formularzy kontaktowych na stronie, aby Klient szybciej mógł się z Tobą skontaktować, galerii zdjęć, map dojazdu, przejrzyście zaprojektowanych danych kontaktowych, konfiguracji z platformami social media czy indywidualnych grafik.

Elementy te tworzymy w oparciu o zasady User Experience, czyli zbadanych wrażeń, których doświadcza użytkownik wchodząc na Twoją stronę, aby w prosty sposób doprowadzić go do założonego wcześniej celu.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Strony WWW

728 478 737

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.