PROJEKTOWANIE STRON WWW

Stajemy naprzeciw Twoim wymaganiom związanym z funkcjonalnością strony internetowej. Dzięki pomysłowości naszych designerów i współpracy w zakresie oczekiwanego przez Ciebie rezultatu, stworzymy wyjątkowy, prosprzedażowy i oryginalny projekt.

 • analizujemy strony www kounkrencji
 • przygotowujemy schematy nawigacji i architekturę treści
 • tworzymy UX-owe makiety podstron
 • tworzymy i implementujemy graficzne wersje (desktop i mobile)
Wykorzystywane narzędzie: system CMS WordPress.
Projektowanie stron www
Oferta

Stworzymy dla Ciebie

icon

Strony firmowe

Strony firmowe

Reprezentacyjne strony www, nastawione na użytkownika, dostosowane do urządzeń mobilnych, projektowane zgodnie z najnowszymi trendami.
icon

Landing Page i Squeeze Page

Landing Page i Squeeze Page

Strony lądowanie, tworzone również pod akcje marketingowe, nastawione na wzrost konwersji i pozyskanie leadów. Zawierają sprzedażowe treści
i właściwe CTA.
icon

Blogi

Blogi

Tworzone dla firm, wspierające markę osobistą, często krojone na miarę. Układ dostosowany do obecnych standardów UX, unikalna szata graficzna. Optymalizacja pod SEO.
Projektowanie stron www

Projektujemy, wdrażamy, optymalizujemy pod SEO
i zabezpieczamy responsywne strony www

Przy projektowaniu stron internetowych stawiamy nacisk doświadczenia użytkownika i obecne na rynku trendy. Dostarczamy stronę www opartą o system CMS WordPress.

W zależności od zapotrzebowania Klienta oferujemy:
implementację gotowego szablonu i dostosowanie pod istniejącą identyfikację wizualną
indywidualny projekt graficzny i rozwiązanie szyte na miarę
zabezpieczenie strony internetowej opartej o system CMS WordPress
bieżącą aktualizację i monitorowanie strony internetowej opartej o system CMS WordPress

Potrzebujesz nowej strony internetowej dla swojej firmy?

Analizujemy wizerunek Twojej konkurencji w Internecie, tworzymy rozwiązania szyte na miarę.

Analiza wizerunku
i prezentacji usług konkurencji

Analiza wizerunku
i prezentacji usług konkurencji

Makietowanie, nawigacja i architektura informacji

Makietowanie, nawigacja i architektura informacji

Projektowanie graficzne z zachowaniem identyfikacji wizualnej

Projektowanie graficzne z zachowaniem identyfikacji wizualnej

Implementacja responsywnej strony internetowej

Implementacja responsywnej strony internetowej

Copywriting

Copywriting

Nie tylko chwytliwy opis firmy z marketingowymi sloganami produktu, ale również cotygodniowe / comiesięczne wpisy na blog w danej tematyce.

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia treści marketingowych oraz artykułów branżowych w następujących językach: polski, angielski, hiszpański.

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie SEO

W swoich działaniach skupiamy się na dokładnej analizie kluczowych fraz i pozyskaniu wartościowych linków, przygotowujemy audyt SEO z zaleceniami wdrożeń.

Branding

Branding

Przeprowadzamy projekt od A do Z – dobieramy kolory, projektujemy logo i całą identyfikację wizualną, doradzamy na każdym etapie promocji marki.

Zabezpieczenie strony internetowej oparte o system CMS WordPress

Aby sprawdzić poziom zabezpieczenia strony, wystarczy przejść na stronę https://twojadomena.pl/wp-admin/. Jeśli Twoim oczom ukaże się panel logowania WordPress, to znaczy, że Twoja strona pilnie potrzebuje wdrożenia zabezpieczeń, bo każdy może próbować się do niej włamać. Nasza usługa pozwoli odciążyć Twój serwer, poprzez blokowanie niechcianych użytkowników. Dodatkowo zabezpieczymy stronę przed atakami Brutal Force. Po wykonaniu naszych działań, przygotujemy audyt z zaleceniami, które pozwolą na zabezpieczenie strony w przyszłości lub zmniejszą ryzyko udanego przechwycenia strony. Strona zostanie wzbogacona o mechanizmy, które pomogą Ci samodzielnie kontrolować bezpieczeństwo strony WWW.

 • Wdrożenie filtrowania ruchu
 • Wdrożenie zabezpieczeń przed atakami Brutal Force
 • Wdrożenie skanera Malware
 • Wdrożenie mechanizmu blokowania użytkowników
 • Przygotowanie audytu z poradami do wdrożenia
 • Organizacja kopii bezpieczeństwa
 • Inne mechanizmy zabezpieczające

Strony internetowe

W życiu i biznesie pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Strona internetowa to miejsce, w którym odbywa się pierwszy kontakt klienta z Twoją marką. Jeśli jest intuicyjna i czytelna istnieje duże prawdopodobieństwo, że potencjalny nabywca szybko stanie się Twoim klientem.

Gotowa strona internetowa dla Twojego biznesu

Projektowanie stron internetowych dla biznesu powinno być procesem przemyślanym i dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Zapewnimy Ci takie podejście i stworzymy dla Ciebie stronę www, która podkreśli Twój profesjonalizm. Strona firmowa to nie tylko sfera wizualna, ale również odpowiednio dobrane komunikaty i takie ich rozmieszczenie na stronie, aby były maksymalnie skuteczne. Dzięki takiej strategii pierwsze wrażenie, jakie Twoja firma zrobi na potencjalnym kliencie, zapewni Ci wiele owocnych współpracy.

Nasza propozycja to statyczna lub dynamiczna strona internetowa, której zadaniem jest przykucie uwagi użytkownika. Obrazy i treści dobieramy tak, aby osoba odwiedzająca Twoją stronę miała poczucie, że trafiła dokładnie na takiego specjalistę, którego szukała.

Na jakim systemie budujemy strony internetowe? Jesteśmy specjalistami w dziedzinie CMS WordPress, czyli oprogramowania, na którym zbudowano już ponad 35% stron internetowych na całym świecie. Dlaczego wybraliśmy rozwiązania WordPress? Ponieważ są stale aktualizowane i wspierane przez wszystkie wyszukiwarki. To miliony wtyczek, które można wykorzystać do tworzenia unikatowej strony internetowej dla Twojego biznesu.

Nie poprzestajemy na tworzeniu strony — zabezpieczamy ją tak, aby nieuczciwa konkurencja lub hakerzy nie byli powodem do zmartwień i strat finansowych. Dzięki Twoja firma może pracować spokojnie, a Ty możesz ją rozwijać bez ryzyka. Z nami nie będziesz musiał martwić się aktualizacje — zrobimy je za Ciebie.

Budowanie strony internetowej dla firmy nie może opierać się wyłącznie o gusta właściciela i projektanta. Dlatego, zanim zaczniemy prace nad tą warstwą dokładnie analizujemy rynek i budujemy kompletny wizerunek Twojego biznesu. Naszym celem jest stworzenie wizerunku Twojej marki w internecie i zapewnienie jej rozpoznawalności.

Profesjonalny landing page sprzedażowy

Boginią ecommerce jest konwersja — pożądana przez wszystkich reakcja, która ma szansę zakończyć się transakcją. To właśnie dla niej budujemy landing page, którego zadaniem jest wywołanie konkretnej reakcji u użytkownika. Możesz wykorzystać je podczas akcji marketingowych lub do promowania konkretnych produktów czy usług.

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalne landing page i squeeze page, a następnie zmierzymy i przeanalizujemy ich skuteczność. Dzięki treściom sprzedażowym i atrakcyjnym grafikom pokażemy Ci jak pozyskać leady i zwiększyć zasięg Twojego biznesu.

Zamów u nas szablon strony docelowej, która będzie wspierać działanie Twojego biznesu i posłuży podczas sezonowych akcji wyprzedażowych.

Treści, które sprzedadzą Twoje usługi

Bez optymalizacji SEO i skutecznych treści nie zbudujesz potęgi w internecie. Budując strony internetowe dla firm nie możemy zapomnieć o profesjonalnym copywritingu. Budowanie klastrów treści, którymi obudowana jest strona internetowa firmy, to element niezbędny w walce o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Dlatego pomożemy Ci zaprojektować i prowadzić blog, za którego pośrednictwem będziesz budować swoją pozycję w branży. Jeśli pomożesz użytkownikom rozwiązać ich drobne problemu, uznają, że mają do czynienia z prawdziwym profesjonalistą. Dzięki temu, gdy będą szukać konkretnych usług zgłoszą się właśnie do Ciebie.

Dlaczego warto zamówić stronę internetową dla firmy? Ponieważ profesjonalna strona firmowa to najważniejszy dziś element budowania wizerunku marki. Nawet jeśli prowadzisz biznes stacjonarny, to zanim klient uda się pod adres Twojej siedziby — najpierw sprawdzi stronę internetową. Zadbamy o to, aby wzbudzić jego zaufanie i doprowadziła do skorzystania z Twojej oferty.