Szkolenia dla biznesu

Chciałbyś podnieść kompetencje swoich pracowników w zakresie tworzenia stron www, UX i marketingu internetowego? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą szkoleń dla biznesu i wybierz kurs, który Cię interesuje. Kształcimy wykorzystując szeroki wachlarz metod i narzędzi szkoleniowych.

Kładziemy szczególny nacisk na praktyczną wiedzę, a nasze doświadczenie zdobywaliśmy między innymi w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu (WSB), gdzie do tej pory z powodzeniem przeprowadzamy warsztaty dla studentów. Współpracujemy również z firmą konsultingową OTREK szkoląc przyszłych pracowników z różnych sektorów. Wszystkie szkolenia przeprowadzamy w siedzibie Klienta.

Oferta szkoleń dla biznesu

Dlaczego Stonehenge Agency

Czytelne strony internetowe

Ekspercka wiedza

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Nacisk na praktykę

Nacisk na praktykę

Innowacyjne metody szkoleniowe

Innowacyjne metody szkoleniowe

Jak to działa?

Współpraca krok po kroku

 • Szkolenia dla biznesu - Jak to działa?
  1

  Zapytanie ofertowe

  Wybierasz kurs z oferty lub zgłaszasz zapotrzebowanie na spersonalizowane szkolenie.

 • Szkolenia dla biznesu - Jak to działa?
  2

  Określenie liczby uczestników szkolenia

  Wspólnie określamy ile osób weźmie udział w szkoleniu.

 • Szkolenia dla biznesu - Jak to działa?
  3

  Akceptacja i podpisanie umowy

  Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły, podpisujemy umowę, którą wysyłamy Ci pocztą.

 • Szkolenia dla biznesu - Jak to działa?
  4

  Materiały szkoleniowe

  Następnie przygotowujemy i wysyłamy Ci mailem materiały szkoleniowe.

 • Szkolenia dla biznesu - Jak to działa?
  5

  Szkolenie i certyfikat

  Na początku szkolenia przeprowadzamy pre-test, a po jego zakończeniu post-test, aby zmierzyć efekty naszych działań. Otrzymujesz od nas certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

Stonehenge Agency - agencja interaktywna

Szkolenia dla biznesu

Stonehenge Agency to także szkolenia biznesowe dla Twoich pracowników. Jeżeli chcesz podnieść kompetencje swojego zespołu oraz zadbać o ich praktyczną wiedzę, z radością pomożemy. Specjalizujemy się w szkoleniach z:

– Marketingu Internetowego

– Tworzenia stron www, podstaw WordPress, HTML i CSS

– Kreatywnego myślenia

– User Experience w praktyce

– Project Managementu

Szkolenie dla pracowników to wartościowy dodatek, dzięki któremu nie tylko wyszkolisz swoich pracowników, aby osiągali lepsze efekty w pracy, ale również dasz im prezent, który motywuje i pozwala poczuć się docenionym.

 

Dużą wagę przykładamy do rzetelności i efektywności naszych szkoleń. Lektorzy, z którymi współpracujemy, to wieloletni eksperci i praktycy, posiadający umiejętność łatwego przekazywania wiedzy. Swój warsztat szlifowali między innymi wykładając w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, gdzie do tej pory z powodzeniem prowadzą zajęcia. Naszym partnerem jest także firma konsultingowa OTREK, szkoląca w wielu sektorach.

Zamiast wysyłać pracownika na kilkuletnie studia czy kursy poza godzinami pracy, masz możliwość zaoferowania mu 8 lub 16-godzinnego szkolenia w siedzibie firmy. Zyskujesz kontrolę nad rozwojem Twoich podwładnych i dokładnie wiesz, jaką wiedzę zdobędą. Przydatność tego typu kursu jest nieporównywalna z warsztatami zewnętrznymi oraz przynosi bardzo dobre efekty. Dopasowujemy tempo oraz poziom wiedzy do Twojego zespołu.

Po skończonym każdy uczestnik otrzymuje od nas Certyfikat, który świadczy o jego dodatkowych kompetencjach.

Nasze kursy cechuje wykorzystywanie szerokiego wachlarza narzędzi i metod nauczania. Podajemy wyłącznie sprawdzone i rzetelne informacje. Kursy przygotowane są profesjonalnie, opatrzone prezentacjami oraz wzbogacone o warsztatowy system pracy, który zdecydowanie szybciej pozwala przyswoić ważne informacje.

Preferujesz kontakt osobisty?

Czekamy na twój telefon

Szkolenia dla firm

+48 669 521 529

Wszystkie zapytania

biuro@sha.agency

Zainteresowany?

Czas to pieniądz, zatem nie czekaj zacznij zarabiać dzięki naszym usługom.