KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
E-COMMERCE

Jesteśmy kreatywnym i doświadczonym zespołem praktyków E-commerce, który wspiera Klientów w tematyce marketingu internetowego w wielu branżach.

  • tworzymy audyty e-commerce, na podstawie których dowiesz się dlaczego Twój sklep nie sprzedaje
  • wdrażamy Marketing Automation i wspieramy w działaniach E-mail Marketing
  • projektujemy, wdrażamy i optymalizujemy sklepy internetowe na platformie IdoSell Shop (IAI)
Niezależnie czy potrzebujesz analizy swojego biznesu na tle konkurencji, czy nie masz czasu na systematyczne generowanie contentu w sklepie internetowych, czy raczkujesz w swojej branży w świecie online i potrzebujesz konsultacji – zapewniamy kompleksowe wsparcie. Mowa tu również o doradztwie z zakresu SEO, brandingu i techicznych tematach rozwojowych.
Kompleksowa usługa E-commerce
Oferta

W tym się specjalizujemy

icon

Audyt E-commerce

Audyt E-commerce

Analiza systemu / silnika i jego niedoskonałości, prędkości sklepu, pozyskania ruchu, lejków sprzedażowych, atrybucji, automatyzacji, wyznaczonych wskaźników. W tym również audyt SEO i analiza wielokanałowości.
icon

Kampanie E-mail Marketing

Kampanie E-mail Marketing

Projekt i wdrożenie newsletterów i maili transakcyjnych. Implementacja i optymalizacja scenariuszy Marketing Automation. Specjalizujemy się w następujących narzędziach: edrone, SALESmanago, Freshmail, GetResponse.
icon

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Projekt i implementacja sklepu na platformie IdoSell / IAI. Konsultacje z obsługi sklepu internetowego i kompleksowe wsparcie w zmianach maski. Optymalizacja prędkości sklepu zgodnie z wymogami Google.

Projektujemy, wdrażamy
i obsługujemy wysyłkę mailingów

Makietujemy i projektujemy graficznie mailingi sprzedażowe. Przygotowujemy dla Klientów szablony newsletterów do samodzielnej implementacji. Segmentujemy bazę Klientów
i przeprowadzamy testy A/B.

Wspieramy Klienta kompleksowo w tworzeniu kalendarza kampanii mailingowych:

  • określamy cele newslettera i grupę docelową
  • tworzymy chwytliwe i unikalne treści, wraz z tematem wiadomości
  • projektujemy graficzny układ newslettera
  • analizujemy wyniki kampanii i optymalizujemy przyszłe wysyłki

Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu Marketing Automation?

Przygotujemy i zoptymalizujemy nowe scenariusze wiadomości.

Wybór narzędzia
E-mail Marketing
i Marketing Automation

Wybór narzędzia
E-mail Marketing
i Marketing Automation

Unikalne i sprzedażowe projekty graficzne Newsletterów

Unikalne i sprzedażowe projekty graficzne Newsletterów

Projekt i wdrożenie scenariuszy Marketing Automation

Projekt i wdrożenie scenariuszy Marketing Automation

Analiza wyników kampanii mailingowych
i plan ratunkowy

Analiza wyników kampanii mailingowych
i plan ratunkowy

Działanie e-commerce

Handel elektroniczny to gałąź gospodarki, która rozwija się obecnie najszybciej. Przybywa klientów, bo coraz chętniej robimy zakupy przez internet. Jeśli zdecydowałeś się na działalność w e-commerce i chcesz mieć dla siebie jak największy kawałek tego zyskownego tortu, potrzebujesz fachowego wsparcia, a my chętnie Ci je zapewnimy.

E-commerce - jak zacząć?

Po pierwsze musisz mieć gdzie sprzedawać swoje towary lub usługi. Zbudujemy dla Ciebie sklep na profesjonalnej platformie IdoSell. To miejsce, które zapewnia wyjątkowo wygodne prowadzenie internetowego biznesu. Zależy Ci na czasie? Doskonale, bo gotowy IAI Shop możesz mieć już w dwa tygodnie. Już nie musisz czekać miesiącami na emisję sklepu internetowego, oszczędzasz czas i pieniądze.

Kiedy Twój sklep internetowy będzie gotowy, przetestujemy go. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli wygodnie z niego korzystać, a większość odwiedzin zakończy się transakcją zakupu.

Zadbamy o intuicyjną nawigację i funkcjonalności ułatwiające poruszanie się w sklepie. Zbadamy prędkość ich działania i zoptymalizujemy parametry sklepu tak, aby był przyjaznym miejscem w sieci takim, do którego chce się wracać. Dostosujemy Twój sklep również do wymogów robotów wyszukiwarek — to ważny, aby dla nich widoczny i czytelny. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej trafią na Twoją witrynę. Przeprowadzimy profesjonalny audyt SEO, aby zapewnić CI jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Podbijamy e-commerce! Sklep marzeń

Sklep internetowy może być sposobem na dywersyfikację dochodów lub Twoim głównym biznesem. Bez względu na Twój cel, zawsze warto inwestować w rozwój sklepu internetowego.

Nasza agencja zapewnia obsługę strategii marketingowej dla Twojego biznesu. Dziś nie musisz już przygotowywać komunikatów dla każdego klienta z osobna. Wdrożymy dla Ciebie rozwiązania Marketing Automation, dzięki którym Twój biznes będzie rozwijał się we właściwym kierunku. Przygotowujemy skrojony na miarę scenariusz i zadbamy o każdy szczegół jego realizacji. Z nami wybierzesz narzędzie, które pomoże Ci dotrzeć do większej liczby klientów i zadba o stałych bywalców Twojego sklepu internetowego. Możesz wybierać pomiędzy sprawdzonymi rozwiązaniami takimi jak: Freshmail, SALESmanago czy edrone. To systemy, które zapewniają profesjonalną analizę danych sprzedażowych i pozwalają dostosować komunikację do specyfiki grupy docelowej.

Z nami stworzysz sklep internetowy, który będzie pracował dla Ciebie 24 godziny na dobę. Nawet kiedy Ty będziesz na wakacjach, Twoje zyski będą się pomnażać.

Kompleksowa oferta e-commerce

Aby zwiększyć sprzedaż, nie musisz pracować non stop. Wystarczy wybrać nowoczesne narzędzia e-mail marketing i Marketing Automation, aby czerpać duże zyski przy małym nakładzie pracy.

E-commerce opiera się na analizie danych i dopasowaniu działań do potrzeb rynku. My to potrafimy i chętnie podzielimy się wiedzą. Przygotujemy dla Ciebie kampanie marketingowe i dokładnie przeanalizujemy ich skuteczność. Nie strzelamy w ciemno — pomagamy budować stabilne biznesy internetowe, które przynoszą realne zyski.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne newslettery i zadbamy o ich prawidłową wysyłkę. Następnie przeanalizujemy skuteczność każdego komunikatu. Nie pracujemy na szablonach — każdy klient otrzymuje od nas unikalne projekty, które pozwalają mu wyróżnić się wśród konkurencji.